• Marathon X12 2

  • Marathon X12-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainer

    NaamRolFoto
    Ridder, Selena DeTechnische staf
  • Spelers

    NaamFoto
    Lerouech, Amira
    Sukic, Demian

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Marathon X12-2 ( 4e divisie zeeland )

    PositieTeamGSGWVLVTDoelsaldoPIMPT
    1BV Souburg X12-110100604176428020
    2BV Volharding X12-11055301397-96010
    3BV Souburg X12-21045338383-4509
    4Marathon X12-2935237285-4807
    5Scheldesport Basketball X12-1924272364-9207
    6Scheldesport Basketball X12-2825221340-11905
    7Scheldesport Basketball VU1220274102-2800

    Poulestanden Marathon X12-2 ( 4e divisie zeeland )

    PositieTeamGSGWVLVTDoelsaldoPIMPT
    1BV Souburg X12-114140928272656028
    2Marathon X12-214104618497121020
    3BV Volharding X12-11486586636-50016
    4Scheldesport Basketball X12-114410383701-31808
    5BV Souburg X12-214410474555-8108
    6Scheldesport Basketball X12-210010227555-32800