• Marathon M16

    Marathon M16 1 (VR)**

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainer

    NaamFoto
    Celalic, Sandy
    Poel, Nick van de
  • Spelers

    NaamFoto
    Alberto, Nilton De
    De voogd van der straaten, Luca Rivaro
    Elve, Daniel
    Gijsbertha, Dee-Nairo
    Houmes, Jonah
    Tammes, Syvan
    Wagenmakers, Jonathan

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    vr 12-04-2024Mevo '80 M16 1 (VR) - Marathon M16 1 (VR)**31 - 62
    za 06-04-2024Marathon M16 1 (VR)** - WBB Giants M16 1 (K)60 - 72
  • Poulestanden Marathon M16 1 (VR)** ( 2e divisie M16 2D 05 )

    PositieTeamGSGWVLVTDoelsaldoPIMPT
    1De Dunckers M16-111110820514306022
    2Divine M16-11192830618212018
    3HBV The Jumpers M16-11192796524272018
    4BS Leiden M16-31183703603100016
    5Crackerjacks M16-11174781579202014
    6Rotterdam-Zuid M16-1115668763948010
    7Nieuw Generation Basketball M16 1 *11565935563728
    8Woodpeckers M16-11147709705408
    9BV Alphia M16 1**1147581775-19408
    10Lokomotief M16-21138629847-21806
    11Rotterdam Basketbal M16-311110501892-39102
    12Marathon M16 1 (VR)**11011483861-3784-4

    Poulestanden Marathon M16 1 (VR)** ( 3e divisie M16 3D 03 )

    PositieTeamGSGWVLVTDoelsaldoPIMPT
    1WBB Giants M16 1 (K)10100859369490020
    2BV Souburg M16-11073677510167014
    3Marathon M16 1 (VR)**107361654274212
    4Mevo '80 M16 1 (VR)1037348522-17406
    5BV Volharding M16 1 *1028400596-19622
    6Blauw-Wit M16-11019433794-36102